O firmie

Znamy się na dźwigach, jak nikt inny w regionie. Od ponad 20 lat jesteśmy sprawdzonym partnerem setek klientów, dla których wykonaliśmy prawie 700 realizacji na terenie całego kraju. Konserwujemy tysiące wind zlokalizowanych na terenie Lublina, Warszawy, Puław, Zamościa i Chełma.

Jesteśmy producentem wysokiej klasy, szwajcarskich urządzeń dźwigowych, które zostały sprawdzone w dziesiątkach tysięcy obiektów w Europie.
Posiadamy certyfikat stosowania systemu zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2008 oraz certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego

Dlaczego warto z nami współpracować?

Znamy się na dźwigach jak nikt inny w regionie. Od ponad 20 lat jesteśmy sprawdzonym partnerem setek klientów, wykonaliśmy prawie 700 realizacji na terenie całego kraju. Konserwujemy ponad 1800 wind zlokalizowanych na terenie Lublina, Warszawy, Puław, Zamościa i Chełma. Posiadamy certyfikat stosowania systemu zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2008 oraz certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego.

 • Szybka i skuteczna reakcja
  Jesteśmy blisko, posiadamy największy i najbardziej doświadczony serwis w regionie
 • Wysokiej jakości produkt
  Jesteśmy producentem seryjnych, szwajcarskich dźwigów o niekwestionowanej jakości
 • Profesjonalizm
  Posiadamy nowoczesną flotę samochodową i korzystamy z markowych narzędzi (Hilti, Facom). Bezpieczeństwo to nasz priorytet – wykonujemy dodatkowe regularne kontrole urządzeń i szkolimy oraz zapewniamy środki bezpieczeństwa naszym pracownikom.
 • Zaufany partner spółdzielni
  Posiadamy największe doświadczenie w obsłudze spółdzielni mieszkaniowych w regionie

Naszym celem jest zadowolenie Klienta przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa

INWESTPROJEKT-DŹWIG sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie powstał w celu zabezpieczenia potrzeb wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej w zakresie korzystania z urządzeń dźwigowych (wind, platform, schodów ruchomych itp.), hydroforowych, domofonowych oraz prowadzenia całodobowej kompleksowej obsługi technicznej tych urządzeń.

Jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie naszych Klientów!

W celu zapewnienia prawidłowego nadzoru nad działalnością spółek średniej wielkości niezbędne jest nadanie im odpowiedniej struktury organizacyjno-funkcjonalnej.
W zakresie konserwacji naszym priorytetem jest spełnienie wymagań Urzędu Dozoru Technicznego. Przepisy określają zakres przeglądów oraz ich cykliczność - minimum raz na 30 dni.
Struktura funkcjonalna naszej spółki to wyspecjalizowane służby:
Konserwacyjne
Zlokalizowane bezpośrednio w terenie, wyposażone w środki łączności i odpowiedni sprzęt techniczny
Zaopatrzeniowe
Magazyn główny oraz magazyny pomocnicze zlokalizowane w miejscu siedziby ekip
Pogotowie techniczne
Całodobowe pogotowie techniczne pełnione jest przez pary uprawnionych dyżurnych konserwatorów